I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej
Uczniowie I LO w SGGW PDF Drukuj

sggw118 listopada uczniowie I LO pod opieką dr Piotra Kardysia wzięli udział w wizycie studyjnej w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Zwiedzali campus uczelniany, poznali ofertę edukacyjną SGGW, zapoznali się z 200-letnią historią uczelni (w uczelnianym muzeum obejrzeli dokumenty archiwalne, zasiedli na rektorskich krzesłach (m.in. Franciszka Staffa), wzięli udział w konferencji zorganizowanej przez Wydział Nauk Ekonomicznych SGGW, Izbę Gospodarczą Ubezpieczeń i Obsługi Ryzyka oraz Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, pt. „Obszar polski europejskiego rynku ubezpieczeń A.D. 2015.

Fotografie w galerii

Ochrona ubezpieczeniowa na rzecz sektorów i regionów”, w trakcie której mieli możliwość wysłuchania m.in. referatu swojego nauczyciela dra Piotra Kardysia o krajobrazie kulturowym ziemi świętokrzyskiej, co było wstępem do rozważań na temat potencjału i szans rozwoju regionu świętokrzyskiego. Uczniowie otrzymali stosowne certyfikaty uczestnictwa w konferencji, co przyjęli z satysfakcją.
PS. Skorzystali również z gościnności JM Rektora SGGW i wzięli udział w uroczystym obiedzie dla uczestników konferencji.

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC

-:)Yeti-Kolos(:-