I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej
Lekcje z ZUS PDF Drukuj
konkurs wiedzy logoW bieżącym roku szkolnym nasza szkoła pod kierunkiem pani Ireny Włodarczyk przystąpiła do ogólnopolskiego projektu edukacyjnego "Lekcje z ZUS". Jest to autorski projekt Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, który realizowany jest również przy współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej. Podczas zajęć podstaw przedsiębiorczości w klasach Ib i Ie realizowany był cykl lekcji, mający na celu uświadomienie młodym ludziom m.in. czym są ubezpieczenia społeczne, jaką rolę odgrywają w naszym życiu, dlaczego składki są ważne z punktu widzenia naszych przyszłych emerytur.

Końcowym etapem tego projektu było przystąpienie szkoły do konkursu wiedzy "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.
Z wielką przyjemnością informujemy, że do II etapu (wojewódzkiego) zakwalifikowały się następujące osoby:
1. Damian Czarnota 1b
2. Aleksander Skurski 1b
3. Karol Franczyk 1e
Gratulujemy i życzymy sukcesów w półfinale, który odbędzie się 16 marca 2016 roku.

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła pod kierunkiem pani Ireny Włodarczyk przystąpiła do ogólnopolskiego projektu edukacyjnego "Lekcje z ZUS". Jest to autorski projekt Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, który realizowany jest również przy współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej. Podczas zajęć podstaw przedsiębiorczości w klasach Ib i Ie realizowany był cykl lekcji, mający na celu uświadomienie młodym ludziom m.in. czym są ubezpieczenia społeczne, jaką rolę odgrywają w naszym życiu, dlaczego składki są ważne z punktu widzenia naszych przyszłych emerytur.

Końcowym etapem tego projektu było przystąpienie szkoły do konkursu wiedzy "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.
Z wielką przyjemnością informujemy, że do II etapu (wojewódzkiego) zakwalifikowały się następujące osoby:

1. Damian Czarnota 1b

2. Aleksander Skurski 1b
3. Karol Franczyk 1e

Gratulujemy i życzymy sukcesów w półfinale, który odbędzie się 16 marca 2016 roku.

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC

-:)Yeti-Kolos(:-