I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej
Dzień Otwarty PDF Drukuj

DSC 0490W dniu 24 maja odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty dla Gimnazjalistów. Goście brali udział w zajęciach doświadczalnych w pracowni chemicznej i fizycznej. Obejrzeli ciekawą prezentację geograficzną z elementami teatralnymi dotyczącą naturalnych zasobów. Czas umiliły im prezentacje o szkole, piosenki w wykonaniu naszych szkolnych artystów i taniec artystyczny zaprezentowany przez uczennice klasy drugiej. Nasi goście odwiedzili również pracownię matematyczną i informatyczną oraz halę sportową. Mamy nadzieję, że gimnazjaliści zechcą wrócić w mury naszej szkoły we wrześniu, już jako jej uczniowie.

ońcowym etapem tego projektu było przystąpienie szkoły do konkursu wiedzy "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.
Z wielką przyjemnością informujemy, że do II etapu (wojewódzkiego) zakwalifikowały się następujące osoby:

1. Damian Czarnota 1b

2. Aleksander Skurski 1b
3. Karol Franczyk 1e

Gratulujemy i życzymy sukcesów w półfinale, który odbędzie się 16 marca 2016 roku.

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC

-:)Yeti-Kolos(:-