I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej
Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy i Umiejętności Praca Organiczna 2.0 PDF Drukuj

28471895 1561745647234396 2524863832965891985 n1 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wojewódzkim finale Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy i Umiejętności Praca Organiczna 2.0, organizowanego przez Fundację Zakłady Kórnickie i Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, który został rozegrany w VI LO im. J. Słowackiego w Kielcach. W wyniku eliminacji okręgowych zakwalifikowały sie 2 zespoły: Justyna Rek, Bartosz Młynarczyk i Natalia Nowaczkiewicz, Jakub Ciesielski.

Po etapie pisemnym i ustnym w Kielcach drugie miejsce w województwie
świętokrzyskim zajęli Natalia i Jakub. TYM SAMYM SĄ EWENTUALNYM ZESPOŁEM REZERWOWYM Z NASZEGO WOJEWÓDZTWA NA OGÓLNOPOLSKI FINAŁ W POZNANIU (KÓRNIK, SIEDZIBA FUNDACJI). PRZYPOMNIJMY, ŻE NA ZWYCIĘZCÓW OGÓLNOPOLSKIEGO FINAŁU CZEKA TYGODNIOWY POBYT W PARYŻU. 
NATALII I jAKUBOWI GRATULUJEMY I DZIĘKUJĘ ZA GODNE REZPREZENTOWANIE NASZEJ SZKOŁY! OPIEKUN DR PIOTR KARDYŚ

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC

-:)Yeti-Kolos(:-