Lista pracowników szkoły

Dyrektor

Martyna Maćkowiak


Wicedyrektor

Jolanta Bury


Sekretariat

Barbara Wierzbowicz

8 - 15

PEDAGOG SPECJALNY

mgr Anna Kornet

sala nr 29

poniedziałek 7.20 – 11.20

wtorek 12.00 – 15.00

środa 7.20 – 10.20

czwartek 12.00 – 15.00

KONSULTACJE DLA RODZICÓW i UCZNIÓW

czwartek 15.00 – 16.00

tel. 609-319-705


PSYCHOLOG SZKOLNY

mgr Joanna Dulęba

wrzesień - sala nr 29

od października - sala nr 9

poniedziałek 7.20 – 11.20

wtorek 12.00 – 15.00

środa 12.00 – 15.00

czwartek 7.20 – 12.20

piątek 7.20 – 14.20

KONSULTACJE DLA RODZICÓW i UCZNIÓW

piątek 14.30 – 15.30

tel. 530-715-777


PEDAGOG SZKOLNY

Dyrektor szkoły

mgr Martyna Maćkowiak

poniedziałek 8:00 – 11:00

(gabinet dyrektora)

KONSULTACJE DLA RODZICÓW i UCZNIÓW

poniedziałek 11:00 – 12:00



mgr Iwona Wójcik

sala nr 17

poniedziałek 11:00 – 13:00

wtorek 8:00 – 13:00

środa 10:00 – 15:00

czwartek 8:00 – 12:00

piątek 10:00 – 13:00



KONSULTACJE DLA RODZICÓW i UCZNIÓW

poniedziałek 10:00 – 11:00

tel. 501-446-483


Biblioteka

mgr Renata Strzelec

Godziny pracy:

Poniedziałek      7:30 – 13:30

Wtorek               8:00 – 14:00

Środa                 8:00 – 14: 30

Czwartek          12:30 – 13:30

Piątek                  8:00 – 13:00

 

Pielęgniarka szkolna 

 Lucyna Tusznio

Godziny pracy:

Poniedziałek      7:45 – 14:00

Wtorek               7:45 –  9:00

Środa                  7:45 – 14:00

Czwartek          12:30 – 13:30

Piątek                 8:00 – 13:00

                            

Nauczyciele 

Basiak Marta

język hiszpański

Białek Wojciech

geografia

Burba Hubert

religia

Bury Jolanta

matematyka

Dworska Emilia

język angielski

Dziwoń Grzegorz

fizyka, informatyka

Franczyk Karolina

chemia

Frączkiewicz Beata

język polski

Frączkiewicz Robert

wychowanie  fizyczne

Gospodarczyk Tomasz

wychowanie  fizyczne

Górecka Anna

język niemiecki

Graba Marcin

informatyka, rysunek techniczny

Jesionek Eliza

język angielski

Kania Marek

język angielski

Kardyś Piotr

historia, wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo

Kasprzyk Marek

język angielski

Kumalski Marek

wychowanie  fizyczne

Ludew Joanna

język angielski

Łuckiewicz Renata

wychowanie  fizyczne

Maćkowiak Martyna

wychowanie  fizyczne

Magiera Magdalena

chemia

Magiera Stanisław

matematyka

Marczewska Agnieszka

język polski, filozofia, podstawy przedsiębiorczości

Michnowski Grzegorz

historia

Odelski Sebastian

wychowanie  fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

Posobkiewicz Katarzyna

język polski

Przepióra Paweł

język angielski

Przygodzka Małgorzata

biologia

Siudek Sławomir

historia, wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo

Stasiorowska Grażyna

religia

Stępień-Janicka Gabriela

matematyka

Stopa Małgorzata

matematyka

Strzelec Renata

biblioteka, doradztwo zawodowe

Sztandera-Gruszczyńska Małgorzata

geografia

Szwed Katarzyna

język polski

Trzebińska Agnieszka

język polski

Tutak Elżbieta

biologia

Wikło Alicja

pedagog

Wikło Małgorzata

geografia

Wojciechowska Małgorzata

psycholog

Wojtaszek-Szwarc Agnieszka

fizyka

Wójcik Anna

matematyka

Wójcik Iwona

język polski

Zabiegło Magdalena

historia, wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo


























































































 



















































































































































































 

 




















































































































































































 

 

Główny księgowy

Emilia Lisowska 

Referent

Justyna Piętak


Pracownicy obsługi

Cezary Borgensztajn

Krystyna Bracha

Marlena Kępa

Marzanna Kielesińska

Joanna Szwaracka

Czesław Sochacki

Agnieszka Wrona