Lista pracowników szkoły

Dyrektor

Martyna Maćkowiak


Wicedyrektor

Jolanta Bury


Sekretariat

Barbara Wierzbowicz


Pedagog szkolny

mgr Alicja Wikło

Godziny pracy:

Poniedziałek    10:00 – 13:00

Wtorek               8:00 – 13:00

Środa                10:00 – 14:00

Czwartek            8:00 – 13:00

Piątek                 8:00 – 13:00

 

Psycholog

mgr Iwona Rudna

Godziny pracy:

Poniedziałek    8:00 – 10:00

Środa                8:00 - 10:00

 

Psycholog

mgr Małgorzata Dobrowolska-Dąbrowska

Każdy ostatni wtorek miesiąca w godz. 8:30 – 11:30

 

Biblioteka

mgr Renata Strzelec

Godziny pracy:

Poniedziałek      7:30 – 13:30

Wtorek               8:00 – 14:00

Środa                 8:00 – 14: 30

Czwartek          12:30 – 13:30

Piątek                  8:00 – 13:00

 

Pielęgniarka szkolna 

 Lucyna Tusznio

Godziny pracy:

Poniedziałek      7:45 – 14:00

Wtorek               7:45 –  9:00

Środa                  7:45 – 14:00

Czwartek          12:30 – 13:30

Piątek                 8:00 – 13:00

                            

Nauczyciele 

1. Katarzyna Szwed - język polski

2. Katarzyna Posobkiewicz - język polski, wiedza o kulturze   

3. Agnieszka Trzebińska - język polski

4. Beata Frączkiewicz - język polski, wiedza o kulturze

5. Agnieszka Marczewska - język polski

6. Dominik Miernik - język polski

7. Joanna Ludew - język angielski

8. Eliza Jesionek język angielski

9. Emilia Dworska język angielski

10. Marek Kasprzyk język angielski

11. Marek Kania język angielski

12. Irena Michnowska - język niemiecki

13. Małgorzata Wolska - język niemiecki

14. dr Katarzyna Dekarczyk - język rosyjski

15. Stanisław Magiera - matematyka

16. Jolanta Bury - matematyka

17. Małgorzata Stopa - matematyka

18. Anna Wójcik - matematyka

19. Gabriela Stępień-Janicka - matematyka

20. Iwona Janta - matematyka

21. dr Piotr Kardyś - historia

22. Sławomir Siudek - historia, wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo

23. Magdalena Zabiegło historia, wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo

24. Wojciech Białek - geografia, wiedza o społeczeństwie, doradca metodyczny

25. Małgorzata Sztandera-Gruszczyńska - geografia

26. Ewa Mikołajewska - geografia

27. Elżbieta Tutak - biologia

28. Katarzyna Sieczka - biologia

29. Małgorzata Przygodzka - biologia

30. Lidia Wojciechowska - fizyka, edukacja dla bezpieczeństwa

31. Andrzej Włodarczyk - informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa

32. Magdalena Magiera - chemia

33. Karolina Franczyk - chemia, przyroda

34. Tomasz Gospodarczyk - wychowanie fizyczne

35. Marek Kumalski wychowanie fizyczne

36. Robert Frączkiewicz wychowanie fizyczne

37. Renata Łuckiewicz wychowanie fizyczne

38. Martyna Maćkowiak wychowanie fizyczne

39. Grażyna Stasiorowska - religia

40. oj. Daniel Śliwiński - religia

Główny księgowy

Emilia Lisowska 

Referent

Justyna Piętak


Pracownicy obsługi

Cezary Borgensztajn

Krystyna Bracha

Marlena Kępa

Marzanna Kielesińska

Joanna Szwaracka

Czesław Sochacki

Agnieszka Wrona