Lista osób zakwalifikowanych

vEdukacja Nabór Szkoły Ponadpodstawowe - Punkt Naboru Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1A [dwujęzyczna hum-prawna(ang,hiszp*,niem*,ros*)]
I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej


Nazwisko, Imię
Adamczyk, Martyna
Chechłowski, Konrad
Derleta, Martyna
Garbacz, Igor
Gawron, ALEKSANDRA
maciejczyk, michalina
Maćkowiak, Julia
Malec, Róża
Sobanty, Wiktor Tomasz
Stefańska, Wiktoria
Szymkowiak, Maja
Ziółkowska, Roksana

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 154.5



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1B [mat-fiz (ang, hiszp*, niem*, ros*)]
I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej


Nazwisko, Imię
Adamczyk, Adrian
HARBAR, KAJA
Jasiński, Nikodem
Jelonek, Zuzanna
Kalemba, Blanka
Kawalec, Amelia
Kucewicz, Hanna
Kuźdub, Wiktor
Lange, Igor
Łyżwa, Wiktoria Sandra
PANDYRA, MARCEL
Pastuszyńska, Gabriela
Piątek, Gabriel
Porcarelli, Daniel
Przybylska, Malwina
Pukowski, Mateusz
Rogala, Wiktor
Sadza, Igor
Sadza, Karol
Sieczka, Weronika
Stefaniak, Jakub
Stępnik, Jakub
Strongowski, Kacper
Wiatr, Łukasz
Winiarski, Piotr
Wiśnios, Piotr
Wodzińska, Zuzanna
Wojciechowski, Aleksander
Wojciechowski, Marek
Wyciszkiewicz, Aleksandra
Zep, Zuzanna
Zięba, Aleksandra

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 80.3



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1C [biol-chem (ang, hiszp*, niem*, ros*)]
I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej


Nazwisko, Imię
Banaszczyk, Adam
Bernatek, Magdalena
Błach, Michał
Bodak, Zuzanna
Bodo, Miłosz
Caturian, Natalia
Dudek, Daria
Dursun, Maside
DWORSKA, AMELIA
FIGARSKA, OLIWIA
Gawęda, Kinga
Kaczmarczyk, Marta
Kijanka, Patrycja
Kosterna, Krzysztof
KOWALSKA, MAJA
Kwiatkowska, Lena
Makaruk, Adam
Materek, Zuzanna
Mazur, Maria
Okła, Gabriela
Piotrowicz, Maja
Płowiec, Zuzanna
Półtorak, Maja
Serek, Maja
Sieczka, Amelia
Synowiec, Kacper
Szmit, Aleksandra Maria
Ślizak, Alicja
Topolska, Monika
Tylko, Oliwia
Wilczyńska, Klaudia
Wrona, Miłosz

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 99.45



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1D [lingwistyczna(ang,hiszp*, niem*, ros*)]
I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej


Nazwisko, Imię
Bodo, Natalia
Czapnik, Katarzyna
Derlatka, Sandra
Dulęba, Anna
DZIAŁAK, JULIA
Górecki, Piotr
Grosicka, Wiktoria
Gula, Anna
Jesionek, Patrycja
Kania, Oliwia
Kompolt, Aleksandra
Kujawa, Iga
Łutczyk, Karolina
Magdziarz, Zuzanna
Maj, Oliwia
Mańka, Zuzanna
Miernik, Nadia Barbara
Mik, Oliwia
Pastuszka, Michalina
Pączek, Weronika
Pietras, Angelika
Piętak, Natalia
Prus, Łukasz
Pszczoła, Zofia
Skrok, Alicja
Spadło, Gabriela
Suwara, Lena
Szcześniak, Natalia
Świtek, Aleksandra
WOŹNIAK, WOJCIECH
Zgrzebnicka, Lena
Ziarkowska, Angelika

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 107.9



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1E [inf - językowa (ang, hiszp*, niem*, ros*)]
I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej


Nazwisko, Imię
Budziosz, Jakub
Chojak, Maciej
Domański, Jakub
Dziędziela, Mikołaj
Flasińska, Zuzanna
Florowski, Jakub
Grudniewski, Wojciech
JAGIEŁA, JAN
Kijak, Igor
Krakowiak, Konrad
Krakowiak, Miłosz
Majewski, Mateusz
Obarski, Filip
Połeć, Oliwia
Swat, Dominik
Trzebinski, Wiktor
Warych, Wiktor
Wiktorowicz, Oskar
Witkowski, Olaf
WYCHOWANIEC, PIOTR

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 111.75