Święto Konstytucji 3 Maja w naszej szkole.
Święto Konstytucji 3 Maja w naszej szkole ![]()
okolicznościową audycję, która została wyemitowana przez szkolny radiowęzeł, przybliżając wszystkim znaczenie tego ważnego wydarzenia historycznego,
kotyliony w barwach narodowych, które podkreśliły uroczysty charakter dnia,
konkurs na inscenizację obrazu Jana Matejki „Konstytucja 3 Maja 1791 roku”, rozwijający kreatywność i pozwalający uczniom lepiej zrozumieć realia epoki, który cieszył się dużym zainteresowaniem. Pierwsze miejsce zajęła klasa 3a, która w nagrodę wybierze się na kręgle. Gratulujemy!
Życzymy całej społeczności szkolnej radosnego i spokojnego świętowania oraz udanego, pełnego odpoczynku długiego weekendu majowego!
