Samorząd Uczniowski
W skład Samorządu Uczniowskiego wchodzą również:
1. Jakub Kita kl. 4a - 54
2. Borys Figarski kl. 2d - 37
3. Filip Pałosz kl. 3b - 26
4. Karol Stępień kl.1d - 34
5. Dominika Kosiorek kl.3e - 24
6. Aleksandra Dzięcioł kl.1c -24
7. Maja Bilska kl.1b - 20
8. Mikołaj Młodawski kl.1b - 17
9. Dominika Nawrocka kl.3c - 16
10. Kasjan Bączek kl.3f - 16
11. Aleksandra Kępińska kl.2b - 16
12. Jowita Mazurek kl.2c -16
13. Jakub Wawrzonek kl.1b -15
14. Marcin Ubysz kl.1b - 15
15. Zofia Maciejczyk kl.3d -14
16. Lena Pająk kl.3a - 14
Przedstawiciele I LO im. J. Słowackiego w Młodzieżowej Rady Miasta:
Laura Wroniewska kl. 3a - 199
Adrian Franczewski kl.3a - 66
Alicja Filipek kl. 4e - 55
Weronika Petrykowska kl.4b - 48
Paulina Gębska kl.2c -27
Opiekunowie: Iwona Wójcik, Eliza Jesionek, Dorota Sieniek
Opiekun pocztu sztandarowego: Eliza Jesionek
Skład Samorządu Uczniowskiego wybrali uczniowie w wolnych i demokratycznych wyborach, które odbyły się we wrześniu 2025.
Do zadań samorządu należą:
- reprezentowanie uczniów, wysłuchiwanie ich problemów oraz rozwiązywanie tych problemów,
- godne reprezentowanie szkoły w mieście i kraju,
- organizacja imprez szkolnych,
- opieka nad radiowęzłem,
- losowanie szczęśliwych numerków,
- i wiele innych spraw by ...żyło nam się w szkole lepiej!
