Samorząd Uczniowski

Antonina Wrona- przewodniczący szkoły
Laura Wroniewska - wiceprzewodniczący szkoły


W skład Samorządu Uczniowskiego wchodzą również:
1.    Jakub Kita kl. 4a - 54
2.    Borys Figarski kl. 2d - 37
3.    Filip Pałosz kl. 3b - 26
4.    Karol Stępień kl.1d - 34
5.    Dominika Kosiorek kl.3e - 24
6.    Aleksandra Dzięcioł kl.1c -24
7.    Maja Bilska kl.1b - 20
8.    Mikołaj Młodawski kl.1b  - 17
9.    Dominika Nawrocka kl.3c - 16
10.    Kasjan Bączek kl.3f - 16
11.    Aleksandra Kępińska kl.2b - 16
12.    Jowita Mazurek kl.2c -16
13.    Jakub Wawrzonek kl.1b -15
14.    Marcin Ubysz kl.1b - 15
15.    Zofia Maciejczyk kl.3d -14
16.    Lena Pająk kl.3a - 14

Przedstawiciele I LO im. J. Słowackiego w Młodzieżowej Rady Miasta:
Laura Wroniewska kl. 3a - 199
Adrian Franczewski kl.3a - 66
Alicja Filipek kl. 4e - 55
Weronika Petrykowska kl.4b - 48
Paulina Gębska kl.2c -27


Opiekunowie: Iwona Wójcik, Eliza Jesionek, Dorota Sieniek
Opiekun pocztu sztandarowego: Eliza Jesionek

  • Skład Samorządu Uczniowskiego wybrali uczniowie w wolnych i demokratycznych wyborach, które odbyły się we wrześniu 2025.

      Do zadań samorządu należą:

    • reprezentowanie uczniów, wysłuchiwanie ich problemów oraz rozwiązywanie tych problemów,
    • godne reprezentowanie szkoły w mieście i kraju,
    • organizacja imprez szkolnych,
    • opieka nad radiowęzłem,
    • losowanie szczęśliwych numerków,
    • i wiele innych spraw by ...żyło nam się w szkole lepiej!