Lista pracowników szkoły

Dyrektor

Martyna Maćkowiak



Wicedyrektor

Jolanta Bury



Sekretariat

Barbara Wierzbowicz

8 - 15


PEDAGOG SPECJALNY

mgr Anna Kornet

sala nr 29

poniedziałek    8.00 – 11.00

środa                8.00 – 11.00

  czwartek           11.45 – 15.45

piątek               8.00 - 11.00

KONSULTACJE DLA RODZICÓW i UCZNIÓW

środa            7.30 – 8.00

piątek           7.30 - 8.00

tel. 609-319-705



PSYCHOLOG SZKOLNY

mgr Joanna Dulęba

sala nr 9
poniedziałek      8.00 – 13.00

 wtorek               11.35 – 15.35

 środa                 11.35 – 15.35

czwartek            8.00 – 13.00

piątek                8.00 – 12.00

KONSULTACJE DLA RODZICÓW i UCZNIÓW

piątek            12.00 - 13.00

tel. 530-715-777



PEDAGOG SZKOLNY

Dyrektor szkoły

mgr Martyna Maćkowiak

poniedziałek      9.00 – 12.00

gabinet dyrektora

KONSULTACJE DLA RODZICÓW i UCZNIÓW

poniedziałek        12:00 – 13:00



mgr Iwona Wójcik  
sala nr 17

  poniedziałek        10.40 – 14.10

  wtorek                  9.45 – 12.20

  środa                    9.45 – 11.25

                              12.30 -15.00

  czwartek                8.00 – 11.25

   piątek                    9.45 – 12.20

 

KONSULTACJE DLA RODZICÓW i  UCZNIÓW

            wtorek                 7.50 - 8.50        
 tel. 501-446-483


Biblioteka

mgr Renata Strzelec

Godziny pracy:
Poniedziałek 8.00-14.00
Wtorek 8.00-15.00
Środa 8.00-15.00
Czwartek 8.00-14.00
Piątek 8.00-14.00

 

Pielęgniarka szkolna

Grażyna Bilska

Godziny pracy:

Poniedziałek      7:45 – 14:00

Wtorek               7:45 –  9:00

Środa                  7:45 – 14:00

Czwartek          12:30 – 13:30

Piątek                 8:00 – 13:00

                            


Nauczyciele
Barańska Katarzyna - matematyka, informatyka
Basiak Marta - język hiszpański
Burba Hubert - religia
Bury Jolanta - matematyka
Chudy Kinga - język angielski
Dworska Emilia - język angielski
Dworska Joanna - historia, HiT
Franczyk Karolina - chemia
Frączkiewicz Beata - język polski
Frączkiewicz Robert - wychowanie fizyczne
Gospodarczyk Tomasz - wychowanie fizyczne
Górecka Anna - język niemiecki, podstawy przedsiębiorczości
Graba Marcin - informatyka
Janowska Marzena - geografia
Jesionek Eliza - język angielski
Kania Marek - język angielski
Kardyś Piotr - historia, WOS, HiT
Król Justyna - geografia
Kumalski Marek - wychowanie fizyczne
Łuckiewicz Renata - wychowanie fizyczne
Malecka Elżbieta - matematyka
Marczewska Agnieszka - język polski
Musiał Anna - historia, HiT, język angielski
Odelski Sebastian - wychowanie fizyczne, EDB
Posobkiewicz Katarzyna - język polski
Przepióra Paweł - język hiszpański, język angielski
Przygodzka Małgorzata - biologia
Siudek Sławomir - historia, HiT
Stasiorowska Grażyna - religia
Stępień Aleksandra - biologia, wychowanie fizyczne
Stępień - Janicka Gabriela - matematyka
Strzelec Renata - doradztwo zawodowe
Szwed Katarzyna -język polski
Świtek Sylwia - matematyka
Trzebińska Agnieszka -język polski
Wilkosz - Sitarska Ewelina - język rosyjski
Wojtaszek - Szwarc Agnieszka - fizyka
Wójcik Anna - matematyka
Wójcik Iwona - język polski
Zabiegło Magdalena - historia, WOS, HiT
Żołądek Kinga - chemia, fizyka

Główny księgowy
Emilia Lisowska

Referent
Justyna Piętak


Pracownicy obsługi
Cezary Borgensztajn
Krystyna Bracha
Marlena Kępa
Marzanna Kielesińska
Joanna Szwaracka
Czesław Sochacki
Agnieszka Wrona
















Główny księgowy

Emilia Lisowska

Referent

Justyna Piętak


Pracownicy obsługi

Cezary Borgensztajn

Krystyna Bracha

Marlena Kępa

Marzanna Kielesińska

Joanna Szwaracka

Czesław Sochacki

Agnieszka Wrona