Aktualnosci / Lekcja w sądzie.

Lekcja w sądzie.


Klasa 2b odbyła ciekawą lekcję edukacji obywatelskiej w Sądzie Rejonowym. ⚖️
Uczniowie uczestniczyli w rozprawie sądowej, mieli również okazję porozmawiać z sędzią, adwokatem i mediatorem sądowym.

Kategorie

Powiązane