Lekcja w sądzie.
Klasa 2b odbyła ciekawą lekcję edukacji obywatelskiej w Sądzie Rejonowym.
Uczniowie uczestniczyli w rozprawie sądowej, mieli również okazję porozmawiać z sędzią, adwokatem i mediatorem sądowym.

Klasa 2b odbyła ciekawą lekcję edukacji obywatelskiej w Sądzie Rejonowym.
Uczniowie uczestniczyli w rozprawie sądowej, mieli również okazję porozmawiać z sędzią, adwokatem i mediatorem sądowym.